Atisoft > Systemy ERP

Navireo - niezawodny system klasy ERP

Navireo to system informatyczny klasy ERP wspomagający zarządzanie. Przeznaczony dla firm dużej wielkości działających w różnych branżach poszukujących nowoczesnego i niezawodnego narzędzia do usprawnienia i zwiększenia efektywności pracy. System można dostosować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, może z niego korzystać nawet kilkuset użytkowników jednocześnie.

Zbudowany jest ze ściśle powiązanych ze sobą modułów- do obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, poprzez operacje księgowe i finansowe (rozrachunki, księgi rachunkowe, deklaracje skarbowe i deklaracje ZUS), po prowadzenie kadr i naliczanie wynagrodzeń pracowników. System daje możliwość dopasowania interfejsu do dowolnych profili stanowisk oraz tworzenia własnych rozwiązań dla systemu. Jego modułowa budowa sprawia, że Klient ponosi koszty faktycznie używanej funkcjonalności.

Navireo posiada pulpit konfiguracyjny dzięki któremu można centralnie zarządzać i parametryzować działanie całego systemu. Oprogramowanie współpracuje z serwisami aukcyjnymi Allegro i eBay (w polskich i zagranicznych wersjach) co znacznie ułatwia sprzedaż w Internecie z zakresie międzynarodowym.

Moduły Navireo

Nasze referencje

Zapraszamy do kontaktu