Atisoft > Dla księgowości

Pełna obsługa biur rachunkowych

Od 2004 roku kompleksowo obsługujemy biura rachunkowe dostarczając najwyższej jakości rozwiązania IT. Nasz zespół tworzą certyfikowani księgowi, dzięki czemu doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i potrafimy z nimi merytorycznie rozmawiać. Poprzez wdrożenie systemów księgowych rozumiemy automatyzację zadań księgowych, uproszczenie operacji wykonywanych seryjnie oraz wyeliminowanie zbędnych procesów generujących koszty.

Biuro rachunkowe

W swojej ofercie posiadamy programy dedykowane zarówno dla podmiotów, które prowadzą pełną księgowość, jak i tych rozliczających się w formie KPiR (księgi przychodów i rozchodów) lub na podstawie podatku zryczałtowanego. Dostarczamy wersje programów przeznaczone zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Wszystkie programy   są zgodne z Ustawą o Rachunkowości i dostosowane do wymogów Unii Europejskiej.

Już ponad 6 lat automatyzujemy księgowanie dokumentów papierowych i elektronicznych z SaldeoSMART i oprogramowaniem firmy Insert. Z sukcesem wdrażamy nasze rozwiązania w biurach rachunkowych i firmowych działach księgowości. W naszym zespole są osoby z wykształceniem księgowym i wieloletnią praktyką automatyzacji procesów biznesowych. Zaprojektujemy i wdrożymy kompleksowe rozwiązanie SaldeoSMART (obieg i odczyt dokumentów, automatyzacja księgowania do programu F-K) oraz będziemy wspierać Cię po wdrożeniu w formie stałej umowy serwisowej.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie porozmawiamy o możliwości wykorzystania aplikacji SaldeoSMART i naszych autorskich rozwiązań w Państwa firmie.

Umów się na konsultacje