Insert Api Roku Insert 2 Insert 3 Insert 4
PhoneSkontaktuj się z nami
(22) 398 32 45, biuro@atisoft.pl
E-archiwizacja

Bezpieczeństwo danych niskim kosztem to propozycja e-archiwizacji, czyli prostego i taniego sposobu przechowywania swoich danych z systemu Insert GT na indywidualnych kontach o określonej przestrzeni dyskowej w chmurze. Ta nowoczesna forma archiwizacji pozwala uniknąć typowych dla standardowej metody zagrożeń, takich jak: awaria sprzętu, uszkodzenia mechaniczne, przypadkowe skasowanie plików, kradzież czy dostęp osób niepowołanych. e-Archiwizacja zapewnia również ochronę cennych danych przed zagrożeniami z internetu (wirusy, programy szpiegowskie, itp.). Wszystko to sprawia, że e-Archiwizacja to niezwykle pewny sposób zabezpieczania danych.

Zapoznaj się z krótkim filmem instruktażowym

Nie kupuj w ciemno, przetestuj zupełnie za darmo

Wersja próbna umożliwia bezpłatne korzystanie z e-Archiwizacji przez 14 dni – do dyspozycji jest 1 GB przestrzeni dyskowej. Aby skorzystać z wersji próbnej, należy uruchomić program Archiwizator (menu Start – Programy – InsERT – Programy narzędziowe) i w opcjach związanych z e-Archiwizacją wybrać Załóż konto.

Kilka plusów e-archiwizacji

  • Bezpieczeństwo – dostęp do danych ma tylko użytkownik poprzez login i hasło nadawane podczas zakładania konta. Wysyłane pliki archiwów są przechowywane w postaci szyfrowanej i nie ma do nich dostępu nikt poza użytkownikiem. Pliki archiwów są szyfrowane algorytmem AES 256 za pomocą klucza szyfrującego. Szyfrowanie i deszyfrowanie pliku odbywa się po stronie chmury – klucze nigdy nie opuszczają Data Center.
  • Minimalizacja zagrożeń - ograniczona do minimum możliwość utraty danych wskutek przypadkowego skasowania, awarii, uszkodzenia sprzętu, kradzieży.
  • Oszczędność – w przypadku archiwizacji online nie trzeba ponosić kosztów związanych z zakupem nośników do przechowywania kopii zapasowych ani z odzyskiwaniem danych w razie awarii sprzętu czy systemu.
  • Wygoda – po ustaleniu harmonogramu wykonywania archiwizacji dane będą automatycznie wysyłane do chmury. Proces wysyłania danych odbywa się w tle – nie obciąża systemu i nie wymaga zaangażowania użytkownika, można w tym czasie skupić się na bieżącej pracy. Nie trzeba tracić cennego czasu na kopiowanie danych na zapasowy nośnik.
  • Stały dostęp do danych - technologia Cloud Computing umożliwia dostęp do zapisanych danych z dowolnego miejsca o dowolnej porze.
Pakiet Cena promocyjna* Cena standardowa
10 GB przestrzeni dyskowej, 10 GB transferu miesięcznie 179 zł 199 zł
20 GB przestrzeni dyskowej, 20 GB transferu miesięcznie 279 zł 299 zł
30 GB przestrzeni dyskowej, 30 GB transferu miesięcznie 379 zł 399 zł
40 GB przestrzeni dyskowej, 40 GB transferu miesięcznie 479 zł 499 zł
50 GB przestrzeni dyskowej, 50 GB transferu miesięcznie 579 zł 599 zł
60 GB przestrzeni dyskowej, 60 GB transferu miesięcznie 679 zł 699 zł

*Cena promocyjna przeznaczona jest dla klientów, którzy przedłużają e-Archiwizację na kolejny rok nie później niż 30 dni od wygaśnięcia usługi.

Aby korzystać z e-Archiwizacji, wystarczy:

  • InsERT GT w wersji 1.30 lub nowszej;
  • połączenie z Internetem;
  • adres e-mail

Regulamin usługi